Nežijeme preto, aby sme jedli, ale jeme preto, aby sme žili.

Bar & Restaurant

Predstavujeme Vám ...

Burger „Classic“

Burger „Classic“

Pozostáva z vynikajúcej maslovej žemle,
domáceho dresingu, poctivého BIO hovädzieho mäsa, chrumkavej slaninky, kučeravého šalátu, cherry paradajok, klíčkov, nakladaných
uhoriek a 9 mesiacov zrejúceho syru „Chedar“.

Bravčové rebierka

Bravčové rebierka

Ich príprava spočíva v niekoľko dňovom marinovaní s následným pečením, pri ktorom nadobudnú výraznú sladko - pikantnú chuť.
U nás si ich môžete vychutnať s country zemiakmi, šalátom s rukolou a cherry paradajkami.

Fajitas

Fajitas

Je to zmes mäsa, cibule, papriky a špeciálneho korenia. Fajitas sa servíruje v horúcej panvici, s rôznymi prílohami a plní sa do tortilly. U nás si môžete vychutnať fajitas pripravené z kuracieho mäsa.

Krídelká “Buffalo Wings”

Krídelká “Buffalo Wings”

Buffalo wings boli vymyslené v Buffale v štáte New York v roku 1964 v bare Anchor majiteľkou Teressou Bellissimo. Ich príprava je zaujímavá v tom, že najskôr sa vyprážajú a následne potom sa marinujú v špeciálnej pikantnej zmesi.

Rösti „Sörenberg“

Rösti „Sörenberg“

Rösti sú tradičné švajčiarske jedlo pripravené z hrubo nastrúhaných zemiakov, ktoré sa zapekajú. Pôvodne to boli sedliacke raňajky v kantóne Bern. Neskôr sa však rozšírili do celého Švajčiarska a sveta, kde sa podávajú na rôzne spôsoby.

Hot-Dog

Hot-Dog

Hot-dog pochádza z Nemecka a veľkú popularitu získal v USA, kde bol považovaný za jedlo robotníkov. Je úzko spätý s baseballom a americkou kultúrou. Často sa spája s New Yorkom a jeho kuchyňou.